Se afișează postările cu eticheta heroes. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta heroes. Afișați toate postările

miercuri, noiembrie 10, 2010

People suck...

Posted by at 18:49
... Every last one of them. Asa zicea - si bine zicea - omu' invizibil din Heroes (serialu' la care ma uit acu). Am terminat asear...
© Andera scrie is powered by Blogger - Template designed by Stramaxon - Best SEO Template