Se afișează postările cu eticheta gone in sixty seconds. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta gone in sixty seconds. Afișați toate postările

miercuri, noiembrie 10, 2010

People suck...

Posted by at 18:49
... Every last one of them. Asa zicea - si bine zicea - omu' invizibil din Heroes (serialu' la care ma uit acu). Am terminat asear...
© Andera scrie is powered by Blogger - Template designed by Stramaxon - Best SEO Template