Se afișează postările cu eticheta dilema. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta dilema. Afișați toate postările

luni, februarie 18, 2013

E greu sa spui "iarta-ma"?

Posted by at 15:46
De cate ori v-ati simtit prost dupa ce ati spus ceva ce n-ar fi trebuit sau ati facut ceva gresit? De cate ori v-ati cerut iertare mai ap...

marți, noiembrie 02, 2010

Pisic pe strada si chinuiala cu template-uri

Posted by at 18:46
Ma tot chinui sa gasesc un sablon d'asta de blogspot care sa-mi placa. Nu-mi place niciunu'. Vreau ceva simplu, da' si interesan...
© Andera scrie is powered by Blogger - Template designed by Stramaxon - Best SEO Template