Se afișează postările cu eticheta saw. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta saw. Afișați toate postările

luni, martie 07, 2011

Ziua 50 - La dentist (gen "La cirese")

Posted by at 17:20
Dap, sunt vie! Nu fac struguri, da' sunt vie! Am scapat teafara de pe scaunu' de tortura al dentistei... da' miercuri ma duc iar...
© Andera scrie is powered by Blogger - Template designed by Stramaxon - Best SEO Template