Se afișează postările cu eticheta FMA. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta FMA. Afișați toate postările

vineri, octombrie 08, 2010

Winter snapshot - Bucuresti

Posted by at 20:39
Ca tot vroiam io aseara... parca... sa va arat ceva poze cu iarna trecuta. Sa vad daca merge acu. Astea sunt poze facute pe 23 ianuarie anu...

luni, septembrie 27, 2010

Monday mornings...

Posted by at 11:17
Si asa cu diminetile de luni... N-am facut absolut nimic interesant in weekend. O vizita la sora Miresului pentru a-i asambla biroul de stu...
© Andera scrie is powered by Blogger - Template designed by Stramaxon - Best SEO Template