Se afișează postările cu eticheta vicii. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta vicii. Afișați toate postările

miercuri, noiembrie 23, 2011

Blogging - pasiune sau viciu?

Posted by at 14:34
Ca tot vorbeam de lepse, am zis sa ma apuc totusi... Am primit una draguta de la Zina si zic sa-i dam drumu'.

marți, octombrie 18, 2011

Vicii

Posted by at 12:33
Arata-mi o persoana fara vicii sa pot sa-i strang mana. Serios acu... sa afirmi ca n-ai vicii ar fi ... hmm... nu gasesc un cuvant bun, da...
© Andera scrie is powered by Blogger - Template designed by Stramaxon - Best SEO Template