Andera scrie
Daca ai trei picioare, pune-le pe toate pe frana...
Pages
Pagina de pornire
Contact
Despre
Nunta mea
Se afișează postările cu eticheta
taste the rainbow
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
taste the rainbow
.
Afișați toate postările
vineri, februarie 22, 2013
Reflexii in Oglinda - Taste the rainbow!
Posted by
Andera Y
at 13:03
Nu aveam cum sa nu impartasesc fotografia asta. E pe stilu' meu, e haioasa si se potriveste de minune "Reflexiilor in Oglinda...
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
© Andera scrie is powered by
Blogger
-
Template designed by
Stramaxon - Best SEO Template