Se afișează postările cu eticheta stefan cel mare. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta stefan cel mare. Afișați toate postările

luni, octombrie 17, 2011

joi, februarie 24, 2011

Ziua 39 - Merge asa!

Posted by at 14:53
Gata, merge blogu'. A luat-o la fuga deja. Multumesc Ionut , Gabi si Andrei . Totusi, de saptamana viitoare o sa revin asa cum trebuie ...

miercuri, februarie 23, 2011

Ziua 38 - System fail

Posted by at 10:42
Habar n-am ce-are blogu' asta. I s-a pus pata pe mine asa dintr-o data si abia de se incarca prima pagina. Da' sa ma fereasca sfantu...
© Andera scrie is powered by Blogger - Template designed by Stramaxon - Best SEO Template