Se afișează postările cu eticheta iasi. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta iasi. Afișați toate postările

miercuri, octombrie 20, 2010

Leapsa

Posted by at 12:06
Am primit o diiiiiitamai leapsa de la domn' Capca.  Totusi, acum ca stau bine sa ma gandesc... la mine nu va fi atat de mare. Sa explic ...

joi, septembrie 09, 2010

Concurs - Curcubeu

Posted by at 20:29
Ca tot ma aflu in fata calculatorului de acasa, am decis sa postez in sfarsit poza pentru concursul initiat de Cris-Mary . Am zis ca partici...
© Andera scrie is powered by Blogger - Template designed by Stramaxon - Best SEO Template