Se afișează postările cu eticheta fusta. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta fusta. Afișați toate postările

joi, ianuarie 31, 2013

Fashion (level) up! Voi ce mai purtati?

Posted by at 16:57
Pana mai ieri Andera era adepta stilului sport si confortabil, adidasi si jeansi, comod si practic. Intre timp... intre timp Andera s-a fac...
© Andera scrie is powered by Blogger - Template designed by Stramaxon - Best SEO Template