Se afișează postările cu eticheta bula. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta bula. Afișați toate postările

vineri, noiembrie 11, 2011

Luati de radeti!

Posted by at 17:23
N-aveam cum sa nu share-uiesc astea cu voi ca parca prea am ras cu pofta citindu-le! Si ca tot ii Funny Friday... sa continuam in ist mod, z...

joi, noiembrie 04, 2010

Azi uram sefu'

Posted by at 12:45
Iar sunt pe fuga si iar din cauza Imparatiei care se incapataneaza sa stea pe capu' nostru in fiecare dimineata. Nu pot sa fac nimic. Ni...
© Andera scrie is powered by Blogger - Template designed by Stramaxon - Best SEO Template